Skip links
PLANLAMA Danışmanlığı

Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi Planlama Danışmanlığı.

PLANLA

15 GÜNDE

Planlama Danışmanlığı

1. Kurum veya İşletmenizde rehber kapsamında ilk yapılması gereken çalışma planlama çalışmasıdır. Bu çalışma esnasında yapılması gereken en önemli adımlardan birisi varlık envanterinin rehbere uygun olarak oluşturulmasıdır. Kurum büyüklüğüne bağlı olarak binlerce bt varlığınızın oluşturulma zorluğunun bilinci ile KASHIF Agent geliştirdik bu sayede Desktop ve Notebook varlıklarınız her daim güncel ve hazır.
( Agent yüklenmeyen diğer bt varlıklarınızı Bigrey içerisinden indireceğiniz boş varlık envanter excel listesine uygun doldurup hızlıca import etme imkanı )

2. Artık varlıklarınız hakkında tüm detay bilgilere sahipsiniz. DGRNET Bigrey içerisinde hazır tanımlı olarak gelen ana gruplar altına kurum yapınıza uygun alt grupların oluşturulması ve varlıklarınız ile eşleştirme adımı ile varlıklarınız rehbere uyumlu gruplar altına yerleştirilmiştir.

3. Gruplarınıza uygun anket katılımcılarının mail adresleri ile birlikte sisteme tanımlayıp, anket sorularını gönderip açıklamalı cevaplar dönüşü ile gruplarınızın kritiklik seviyeleri otomatik olarak oluşur ( Katılımcıların tümünün ortak görüş bildirmesi durumunda. Aksi durumda anket sistem üzerinden tekrar edilir, görüş birliği sağlanıncaya kadar tekrar ettirilebilir. )

4. Kritiklik seviyeleri belirlenen gruplara uygun olarak otomatik atanan tedbirler, konusunda uzman kişiler tarafından cevaplanır. Bu işlem esnasında çıkan farklar için faaliyetler açılır.....ve rehbere uyumlu tüm raporlarınız ile denetlemeye hazırsınız.

Basit anlamda akışı çıkarılmış olan planlama danışmanlığının nasıl 15 günde tamamlandığı hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

Home
Account
Cart
Search