Skip links

Aryom Yazılım yaptığı saha çalışmaları esnasında, 6698 sayılı KVK Kanununun işletme veya kurumlarda uygulanmasında tespit ettiği karmaşıklık, organize edememe ve sürdürülebilir bir süreç haline dönüştürülememe sorunlarını gözlemlemiş ve uzun süren çalışmalar sonucunda da bu sorunun çözümü için ülkemizdeki en geniş kapsamlı hazırlanan ilk ve tek KVKNET adlı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa en uygun yazılımı üretmiştir.

Süreçlerinizi Verimli Bir Şekilde Yönetin

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Kalite Anlayışıyla, Her Yapı ve Ölçekteki Kurumsal Müşterilere, Son Teknoloji Ürün ve Yazılım Çözümleri Sunuyoruz.

Başarılı bir projenin anahtarının, firma ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz edip, firmaya değer katabilecek etkin çözümler üretmek olduğu ilkesini benimsemiş bir firma olarak uzun yıllar boyunca firmaların güvenilir bir iş ortağı olmak ve ülkemize katma değer sağlayacak çalışmaları hayata geçirmektir.

Güçlü, deneyimli ve profesyonel kadrosu ile bir çok sektörde çözüm üretme tecrübesini, uzmanlık alanlarına uygun yazılımlar geliştirmek ve bu geliştirilen ürünler ile birlikte danışmanlık hizmetlerini müşterilerine uygun maliyetli, hızlı, kaliteli çözümler sunmaktır.

Home
Account
Cart
Search