Skip links
SIEM

Tehdit ve Olay Yönetimi

Tehdit ve Olay Yönetimi | SIEM |

DGRNET SIEM

Kurumunuzdaki

olayların gerçek zamanlı izlenmesini ve analizinin yanı sıra uyumluluk veya denetim amacıyla güvenlik verilerinin izlenmesini ve günlüğe kaydedilmesini sağlar. 

Kurumunuzun güvenlik tehditlerini iş operasyonlarına zarar vermeden önce algılamasına, analiz etmesine ve yanıt vermesine yardımcı olan bir çözümdür. Güvenlik bilgileri ve olay yönetimi ürünümüz, güvenlik bilincini artırmaya ve güvenlik tehditlerini ve risklerini belirlemeye yardımcı olan bir güvenlik çözümü olarak tanımlanabilir. Dgrnet Siem çeşitli güvenlik cihazlarından bilgileri toplar, bu bilgileri izler ve analiz ederek sonuçlar üretir. Kurumunuzda riskler büyümeden ve tehditler oluşmadan önce önlem almanızı sağlar.

Dgrnet Siem çözümü ile, kurumsal ağınızı siber saldırılara ve içeriden gelen tehditlere karşı korumanıza yardımcı olur. Cihazlarınız tarafından oluşturulan güvenlik verilerini gerçek zamanlı olarak toplar ve analiz eder. Güvenlik açıkları, tehlike göstergeleri veya herhangi bir şüpheli etkinlik hakkında zamanında uyarılar üretir.

Dgrnet Ürün Ailesi

Ekiplerimiz tarafından satış pazarlama ve destek faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ürünlerimiz.

dgrnet kashif

Varlıklarınız 7 x 24 Güncel. Varlıklarınızda yüklü olan Kashif ile aralıksız olarak varlıklarınız hakkında bilgi edinirsiniz Dgrnet üzerinde tanımlı olmayan varlıklar ip ve mac adresleri, varlık adı otomatik olarak evanterinizde pasif kayıt olarak giriş sağlar.

New

dgrnet bigrey

Bir çok bt faaliyetinin bir bütün halinde yönetilmesine imkan sağlayan ve böylece kullanıcıların yönetsel sorunlarına çözüm sunan yerli ve milli bir yazılımdır. dgrnet bigrey ( Cumhur Başkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Rehberi / Denetimi faaliyetlerinin tamamının yönetildiği bir üründür. )

dgrnet rehber

dgrnet bgys

Tüm Bt varlıklarınız ile ilgili BGYS süreçlerinizi yönetmenize imkan verir.

REFERANSLARIMIZ
Home
Account
Cart
Search